Popis areálu Bešeňová Thermal Park

Termální lázně Gino Paradise Bešeňová (dřívější název byl Thermal Park) jsou ideálním místem pro strávení spokojené rodinné dovolené. Můžete zde relaxovat v termálních bazénech nebo v bazénech s čirou ohřívanou vodou, na letních venkovních tobogánech a skluzavkách, můžete si dopřát sauny a masáže, najdete zde rychlá občerstvení, restaurace a bary. Jestliže bude chtít navštívit i jiné termální lázně, doporučujeme nedalekou Tatralandii u Liptovského Mikuláše.

Bazény v termálních lázních

Termální lázně se pyšní 8 venkovními termálními bazény, ze kterých je 7 s celoročním provozem. Jedná se o relaxační bazény pro všechny věkové kategorie o teplotě vody 26-39°C s podvodními lavicemi, s vodními tryskami a s chrliči vody.

Nově bylo vybudováno 5 venkovních nerezových bazénu s vyhřívanou vodou, které jsou v provozu po dobu letní sezony. Je zde relaxační bazén, plavecký bazén, dětský bazén, divoká řeka a dopadový bazén pro venkovní tobogány a skluzavky. V průběhu celého roku můžete využívat vnitřní komplex s nerezovými bazény s čirou vyhřívanou vodou a s vnitřním tobogánem.

Nová adrenalinová zona 

Nová adrenalinová zona v Gino Paradise Bešeňová byla otevřena v roce 2013. Najdete v ní obří tobogánovou věž se 6 tobogány o celkové délce 1 km, bazém s umělými vlnami a dětský bazén s vodním hradem a skluzavkami.

Novinky léta 2014

Venkovní letní areál s nerezovými bazény v průběhu léta trpěl velkým množstvím návštěvníků, proto se vedení lázní Bešeňová rozhodlo na nových prostorech letní areál rozšířit. Za adrenalinovou zónou nově najdete:

  • Raft River - 220m dlouhou divokou řeku, po které se můžete plavit na nafukovacích kolech
  • Fun Bubble Pool - bazén s lezeckou nafukovací věží
  • Diving Centrum - v jediném místě na Slovensku se můžete za poplatek potápět v potopeném vraku lodi

Další služby 

Ve Vitálním světě - můžete relaxovat v několika druzích saun, v Relax centru si si můžete dopřát masáže a zábaly. Dále můžete navštívit solárium nebo posilovnu, kolo si můžete zapůjčit na recepci hotelu Luka. V areálu Gino Paradise najdete celou řadu restaurací, rychlých občerstvení a kaváren s nabídkou klasické kuchyně nebo světové kuchyně.

Komplex Gino Paradise Bešeňová (Thermal park) nabízí vyváženou možnost odpočinku - od relaxace v termálních bazénech, sauny a masáže, až po zábavu na tobogánech. Věříme, že zde strávíte příjemnou dovolenou. 

074087080CIMG2604084088083075CIMG2605P7260542P7260549P7260555P7260564P7260573P7260598

Nezávazný rezervační formulář:* hvězdičkou a tučně jsou zvýrazněné povinné údaje.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.